ÖZGÜNER OYUNCAK’A HOŞ GELDİNİZ

Son teknoloji İle üst düzey kaliteli ürün farkına hazır mısınız?

1992 yılında başladığımız bu yolculukta sizler için detaylı bilgileri paylaşıyor olacağız. Özgüner Oyuncak serüveni adını aile soyadından almaktadır. Aile olarak çıktığımız yolda müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak gösteriyor ve değer veriyoruz. İlk günlerimizde olduğu gibi üretimlerde ve satışlarımızda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz. Sizlerle beraber devam edeceğimiz bu yolculukta hakkımızda daha fazla bilgi öğrenmek için aşağı kaydırın.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyete son derece önem veriyoruz.

Harika Fikirler

Üretken ve kreatif düşünen ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Ürünler

%100 yerli üretim ürünlerimiz üst seviye kalitededir.

Özgüner Oyuncak: Pelüş Dünyası

Özgüner Oyuncak olarak yatırımlarımızı her geçen gün arttırıyor ve fabrikalarımızda güncel teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırma fırsatımız oluyor.

3

Türkiye’de başarılarıyla ün salmış tekstil sektöründe Özgüner Oyuncak olarak ülkemizdeki tek “Yerli Üretici”yiz. En büyük ayrımcılığımız ise kumaşlarımızın dokuma fabrikamızda dokunmasıdır. Tamamen ülkemizin kaynaklarından yararlanarak Denizli’ de bulunan fabrikamızda kadın işçilere istihdam sağlanmaktadır. Ürünlerimizin sıcaklığı ve samimiyeti Türk kadınının elinin marifetinden gelmektedir. Pelüş sektöründe makineleşme maalesef ki üretimi yalnızca hızlandırmaya yaramaktadır. Asıl marifet pelüş grubuna samimiyeti ve sevimliliği yansıtmakta yatar.

12

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, sevginizi doğrudan iletmek ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürünler üreterek tasarımlarıyla dünyaya ilham vermek.

ÖZGÜNER
OYUNCAK
10

Sektörde dünya markası olarak hizmet ve ürün kalitemizle tüketicinin ilk tercihi olmak.

ÖZGÜNER
OYUNCAK

Online Toptan Ürün Satış Platformumuz Aktif

Toptan satışa özel fiyatlarımızı 7/24 görebileceğiniz internet sitemiz hizmetinizde.

Toptan Satış Platformumuz

Satış Yaptığımız Platformlardan Bazıları

0+
Yıl Tecrübe
0+
Personel
0+
Satış Platformu
0Mn+
Mutlu Müşteri

Kurucularımız

Özgüner Oyuncak markamızın kurucu üyeleri

Tacettin ÖZGÜNER
Tacettin ÖZGÜNERKURUCU
Nilgün ÖZGÜNER
Nilgün ÖZGÜNERKURUCU